top of page

Kreativa / Grafika / Design

l.jpg

06 / Chci vytvořit kreativu, tisková data, logo, brandmanuál... 

S čím pomůžeme 

/ nabídka služeb

Anchor 1

Navrhujeme funkční, intuitivní a esteticky zajimavý design, který upoutá, prezentuje, prodává, naláká, získá, baví, vydělává, vzdělává a informuje.

KREATIVA

Bez kvalitní a přitažlivé kreativy se v dnešním digitálním světě neobejdete.  Originální kreativou na Vašich platformách či reklamách  zaujmete své zákazníky.

BRAND MANUÁL

Nemít brandmanuál je jako nemít duši. Díky komplexnímu a promyšlenému konceptu komunikace značky budete působit vždy profesionálně.

LOGOTYPE

Logo funguje stejně jako otisk prstu. Je to základní kámen společnosti, jeden jednoduchý, ale silný obrázek, ve kterém je ukrytá filozofie celé společnosti.

PREZENTAČNÍ MATERIÁLY

Zdůrazněte své kvality profesionálním designem. Jedním z nejdůležitějších faktorů při osobním setkání je udělat skvělý první dojem.

Kreativa

Vytváříme kreativu na nejrůznější platformy display reklam: Facebook, Instagram či Google Display. U nich připravíme kreativu na různé typy kampaní: např. Stories, Carousel a Banner. Podle typu umístění reklamy a cílení na zařízení přizpůsobíme rozměry kreativy. 

levvel.cz agentura kreativa facebook carousel

Tiskové a prezentační materiály

Vytváříme nejrůznější tiskové materiály dle přání klienta, námi dodaný soubor stačí poslat do tiskárny. Tisk však také umíme zajistit přes naše partnerské společnosti, nemusíte se tedy o nic starat, pouze odsouhlasit finální variantu. 

Připravíme tisková data na všechny formáty, od vizitek přes letáky až po plachty. 

levvel.cz tiskova data yogamija grafika

Logotype

Vytvoříme Vaše logo nebo jakoukoliv jinou aplikovatelnou grafiku ve vektorech. Budete tedy moci logo/grafiku libovolně umisťovat ať už na tiskové a prezentační materiály nebo do dalších kreativ bez sebemenší ztráty kvality. Finální tisk pomůžeme zajistit. 

levvel.cz logotype grafika tvorba loga

Brand manuál

Připravujeme komplexní brand manuál pro jednotnou komunikaci Vaší značky. Od použití loga, schválených barev až po využití na materiálech či připravených templatů do denní praxe.

brand manual levvel.cz.png

Design webových stránek

Vytvoříme komplexní design webových stránek před samotnou implementací. Klient tedy vidí několik návrhů stránek a sám si zvolí, kterým směrem se bude chtí vydat. 

levvel.cz_reference_web_design_corotest-lms.com

Fotografování / video produkce

Prostřednictvím našich partnerských freelancerů a společností zajistíme profesionální fotografování interiérů, eventů i produktů, či natáčení reklamních spotů, image a promo videí.

Studio.jpg

Ukázky / reference

Anchor 2

Ukázky kreativ pro různé platformy a média

bottom of page